blog09

Gayrimenkul Danışmanı Evrim Kırmızıtaş Başaran, konut sektöründeki düzenlemelerin ve indirimlerin sektörü hareketlendireceğini belirtti. Gayrimenkul sektörü ve konut alıcısının beklediği KDV kararı Bakanlar Kurulu'ndan çıktı.

KONUT YATIRIMI İÇİN GÖZDE BÖLGELER

Rekortmen emlak danışmanlarından Evrim Kırmızıtaş, akılcı konut yatırımlarının önemine dikkat çekerken önümüzdeki yıllarda cazibe merkezi olacak İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa 'nın değer kazanacak bölgelerini açıkladı.

İSTANBUL İÇİN CAZİP OFİS KONUMLARI

Türkiye’nin rekortmen emlak danışmanlarından Evrim Kırmızıtaş, Re-Max kongresinde son yıllardaki başarılarını katılımcılarla paylaşırken önümüzdeki yıllarda İstanbul'un cazibe merkezi olacak bölgelerini açıkladı.

KENTSEL DÖNÜŞÜM İLE İLGİLİ BİLİNMEYENLER

Profesyonel Gayrimenkul Danışmanı Evrim Kırmızıtaş, hemen her platformda konuşulan kentsel dönüşüm süreci ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu.

KONUT YATIRIMI İÇİN GÖZDE BÖLGELER

Türkiye'nin rekortmen emlak danışmanlarından Evrim Kırmızıtaş Başaran, akılcı konut yatırımlarının önemine dikkat çekerken önümüzdeki yıllarda cazibe merkezi olacak İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa 'nın değer kazanacak bölgelerini açıkladı.

ÜST